| Brand Name: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 pieces |
| Price: | $6/piece-$12/piece |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Product Name | Equipment Indicator Lights |
| Model Number | Q1 |
| Input Voltage | DC24V |
| Input Current | Monochromatic 30-70mA Buzzer: 15mA |
| Power | 1.2W-2W |
| Protection Grade | IP53/IP65 |
| Length of Wire | 0.5m |
| Light Body Color | Black / White |
| Light Source | Patch 2835 LED |
| Light Life | 50,000 hours |
| Surface Temperature | <50℃ |
| Buzzer | >95dB |
| Flash Frequency | 60-70/min |
| Material | Lampshade: PC Lamp Shell: ABS |
| Light Angle | 360° |
| Glow Color | Red, Yellow, Green |
| Certification | CE, RoHS |
| Environment Temperature | -20~45℃ |
| Storage Temperature | -40~70℃ |
| Environmental Humidity | 10~90% |
| Store Humidity | 10~90% |
| MOQ | 2 Pcs |