| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $8/pieces 2-99 pieces |
| Αριθμός μοντέλου | Επικεφαλής |
|---|---|
| Τεχνολογία | DC24V |
| ρεύμα εισόδου | Μονοχρωματικό: 50mA, Buzzer: 15mA |
| Δύναμη | 1.2W-2W |
| Βαθμός προστασίας | IP54 / IP67 |
| Μέγεθος καλωδίου | 0.5m |
| Ελαφρύ χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Πηγή φωτός | Εναλλακτικό |
| Φωτεινή ζωή | 70,000 ώρες |
| Θέρμανση επιφάνειας | < 50°C |
| Όγκος βουητήρα | > 90 dB |
| Συχνότητα λάμψης | 60-70/min |
| Υλικό | Φωτοσκόπηση: PC, Φωτοφωτοσκόπηση: Λύκος αλουμινίου |
| Γωνία φωτός | 360° |
| Φωτεινά χρώματα | Κόκκινο, Κίτρινο, Πράσινο |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -20~45°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40~70°C |
| Η υγρασία του περιβάλλοντος | 10~90% |
| Η υγρασία αποθήκευσης | 10~90% |