| Merknaam: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $8/pieces 2-99 pieces |
| Modelnummer | QV |
|---|---|
| Inlaatspanning | DC24V |
| Invoerstroom | Monochrome: 50mA, Buzzer: 15mA. |
| Kracht | 1.2W-2W |
| Beschermingsgraad | IP54 / IP67 |
| Draadlengte | 0.5m |
| Lichte lichaamskleur | Zwart |
| Lichtbron | Patch 2835 LED |
| Licht leven | 70,000 uur |
| Oppervlaktetemperatuur | < 50°C |
| Buzzervolume | > 90 dB |
| Flitsfrequentie | 60-70/min |
| Materiaal | Lampschaduw: PC, lampkap: Aluminiumlegering |
| Lichthoek | 360° |
| Gloeiende kleuren | Rood, Geel, Groen |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20 tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -40 tot 70°C |
| Milieumucht | 10 tot 90% |
| Bewaarvochtigheid | 10 tot 90% |