| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| Αριθμός μοντέλου: | F9C |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $14-20/pieces |
Φως μηχανής OUVJAN LED F9C - Όμορφος σχεδιασμός με υψηλή σχέση κόστους-αποτελεσματικότητας για βιομηχανικό φωτισμό
Το OUVJAN LED F9C είναι ένα βιομηχανικό φως μηχανής με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας μοντέλου χρησιμότητας, που διαθέτει όμορφο σχεδιασμό και υψηλή σχέση κόστους-αποτελεσματικότητας. Έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστο φωτισμό για μια ποικιλία βιομηχανικών μηχανημάτων, καθιστώντας το μια κομψή και οικονομική επιλογή για περιβάλλοντα μηχανουργικής κατεργασίας.
Αποκωδικοποιήστε το μοντέλο OUVJAN F9C μέσω του διαισθητικού συστήματος κωδικοποίησης:
Ιδανικό για μηχανές χάραξης, EDM (Ηλεκτροδιαβρωτική κατεργασία), κέντρα κατεργασίας, μηχανές CNC, μηχανές λείανσης και διάφορες άλλες βιομηχανικές μηχανές, ειδικά για δυσπρόσιτες περιοχές με υψηλές απαιτήσεις φωτισμού.
| Αριθμός μοντέλου | F9C |
|---|---|
| Τάση εισόδου | AC/DC 24V |
| Εύρος θερμοκρασίας χρώματος | 4000-6000K |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας | Περίπου 0,55M (στάνταρ) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Στηρίγματα στερέωσης σε σχήμα L, κινητά στηρίγματα σε σχήμα L |
| Μήκος προδιαγραφών | 282mm~1200mm |
| Ισχύς | 10W~40W |
| Ρεύμα εισόδου | (24V)335mA~1670mA (220V)36mA~200mA |
| Φωτεινή ροή | 965~3950Lm |
| Κλάση προστασίας | IP68 |
| Φωτεινή απόδοση | 95-105Lm |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | >80 |
| Τροφοδοτικό οδηγού | απομόνωση |
| Συντελεστής ισχύος | >0,9 |
| Θερμοκρασία επιφάνειας | <60℃ |
| Γωνία φωτός | 110° |
| διάρκεια ζωής λαμπτήρων και φωτιστικών | 70000H |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20~45℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40~70℃ |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 10~90% |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10~90% |
| MOQ | 2 τεμ. |
| Χρόνος παράδοσης | εντός 1-3 εργάσιμων ημερών |
| Πληρωμή | Paypal/WU/TT/Trade Assurance/Money Gram/Μετρητά |
| Αποστολή | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |