| Merknaam: | OUJVAN |
| Modelnummer: | F9C |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $14-20/pieces |
OUVJAN LED F9C Machine Light - Prachtig ontwerp met een hoge kosteneffectiviteit voor industriële verlichting
DeOUVJAN LED F9Cis een gebruiksmodel gepatenteerd industrieel machine licht, met een mooi ontwerp en hoge kosteneffectiviteit.,Het maakt het een stijlvolle en economische keuze voor bewerkingsomgevingen.
Decodeer het OUVJAN F9C-model via het intuïtieve coderingssysteem:
Ideaal voor graveermachines, EDM (Electrical Discharge Machining), bewerkingscentra, CNC-machines, slijpmachines en diverse andere industriële machines,met name voor moeilijk bereikbare gebieden met hoge verlichtingseisen.
| Modelnummer | F9C |
|---|---|
| Inlaatspanning | AC/DC 24V |
| Kleurtemperatuurbereik | 4000-6000K |
| Lange stroomleiding | Ongeveer 0,55M (standaard) |
| Installatiemethode | L-vormige bevestigingsbeugel, L-vormige beweegbare beugel |
| Specificatielengte | 282 mm~1200 mm |
| Kracht | 10W~40W |
| Invoerstroom | (24V) 335mA tot en met 1670mA (220V) 36mA~200mA |
| Lichtstroom | 965 tot 3950 Lm |
| Beschermingsklasse | IP68 |
| Lichtefficiëntie | 95-105 Lm |
| Kleurweergave-index (CRI) | > 80 |
| Vervoer van aandrijving | isolatie |
| Vermogensfactor | > 0.9 |
| Oppervlaktemperatuur | < 60°C |
| Lichthoek | 110° |
| levensduur van lampen en lantaarns | 70000H |
| Certificering | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20 tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -40 tot 70°C |
| Omgevingsvochtigheid | 10 tot 90% |
| Bewaar vochtigheid | 10 tot 90% |
| MOQ | 2 stuks |
| Levertyd | binnen 1-3 werkdagen |
| Betaling | Paypal/WU/TT/Trade Assurance/Money Gram/Cash |
| Vervoer | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |