| نام تجاری: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 عدد |
| قیمت: | $6/pieces 2-99 pieces |
| نام محصول | عمده فروشی پایه تاشو ال ای دی ماشین ابزار سیگنال شاخص هشدار برج نور با Buzzer |
| شماره مدل | Q3 |
| ولتاژ ورودی | DC12V DC24V AC110-AC220V اختیاری |
| جریان ورودی | مونوکروماتیک: 50mA، بازر: 15mA |
| قدرت | 1.2W-2W |
| درجه حفاظت | IP54 |
| طول سیم | 0.5 متر |
| رنگ روشن بدن | سیاه / سفید |
| منبع نور | پیچ ۲۸۳۵ LED |
| زندگی سبک | 70،000 ساعت |
| دمای سطح | <50°C |
| صدا | >90dB |
| نرخ فلاش | ۶۰-۷۰ دقیقه |
| مواد | سایه لامپ: PC، پوسته لامپ: ABS |
| زاویه نور | ۳۶۰ درجه |
| رنگ های درخشان | قرمز، زرد، سبز |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| دمای محیط | -20 تا 45 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیط زیست | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
| رطوبت ذخیره سازی | ۱۰ تا ۹۰ درصد |