| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| Αριθμός μοντέλου: | Επενδύσεις |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $20/pieces 2-49 pieces |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | Δελτίο ΕΚ 6 |
| Τεχνολογία | 24V AC/DC |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000-6500K |
| Διάστημα καλωδίου ρεύματος | Περίπου 0,3M (πρότυπο) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Σταθερή βάση |
| Λευκή Απόδοση | 75Lm/W |
| Δύναμη | 9W |
| ρεύμα εισόδου | (24V) 400mA (220V) 56mA |
| Φωτεινή ροή | 710Lm |
| Κλάση προστασίας. | IP65 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (CRI) | 70 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Απομόνωση |
| Παράγοντας ισχύος | > 0.8 |
| Θέρμανση επιφάνειας | < 60°C |
| Γωνία φωτός | 30° |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -20~45°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40~70°C |
| Η υγρασία του περιβάλλοντος | 10~90% |
| Αποθήκευση υγρασίας | 10~90% |
| Τροποποιημένο | 2 κομμάτια |
| Χρονοδιάγραμμα | 1-3 εργάσιμες ημέρες |