| نام تجاری: | OUJVAN |
| شماره مدل: | F9X |
| MOQ: | 2 عدد |
| قیمت: | $10/pieces -$26/ pieces |
چراغ کار دستگاه ابزار LED F9X یک دستگاه نورپردازی صنعتی حرفه ای است که به طور ویژه برای عملیات دستگاه ابزار، ماشین تراش CNC، ماشین فرز و ایستگاه های کاری صنعتی مختلف طراحی شده است. این دستگاه نور پایدار و با روشنایی بالا را فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که اپراتورها دید واضحی از ناحیه کار دارند و دقت پردازش و راندمان کار را بهبود می بخشد.
این چراغ با مجهز بودن به دو روش نصب و طراحی تاشو، امکان قرارگیری انعطاف پذیر را برای تطبیق با اندازه های مختلف دستگاه ابزار و زوایای کار فراهم می کند. با محافظت ضد آب و ضد گرد و غبار IP68، کیفیت نور عالی (CRI >80) و عمر طولانی 70000 ساعت، این چراغ کار برای مقاومت در برابر محیط های صنعتی سخت ساخته شده است و آن را به انتخابی ایده آل برای تامین کنندگان صنعتی، تولید کنندگان تجهیزات و مدیران کارگاه هایی که به دنبال راه حل های نورپردازی مقرون به صرفه و قابل اعتماد هستند، تبدیل می کند.
| شماره مدل | F9X |
| ولتاژ ورودی | AC/DC 24V |
| محدوده دمای رنگ | 6000-6500K |
| طول سیم برق | حدود 0.55 متر (استاندارد) |
| روش نصب | براکت نصب L شکل، براکت متحرک L شکل |
| طول مشخصات | 330mm~870mm |
| توان | 10W~24W |
| جریان ورودی | (24V)335mA~1000mA (220V)36mA~100mA |
| شار نوری | 1065~2397Lm |
| کلاس حفاظت | IP68 |
| راندمان نوری | 105Lm |
| شاخص نمود رنگ (CRI) | >80 |
| منبع تغذیه درایو | ایزوله |
| ضریب توان | >0.9 |
| دمای سطح | <60℃ |
| زاویه نور | 100° |
| عمر لامپ و فانوس | 70000H |
| گواهینامه | CE, RoHS |
| دمای محیط | -20~45℃ |
| دمای ذخیره سازی | -40~70℃ |
| رطوبت محیط | 10~90% |
| رطوبت انبار | 10~90% |
| حداقل تعداد سفارش | 2 عدد |
| زمان تحویل | ظرف 1-3 روز کاری |
| پرداخت | Paypal/WU/TT/Trade Assurance/Money Gram/Cash |
| حمل و نقل | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |