| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| Αριθμός μοντέλου: | F9X |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $10/pieces -$26/ pieces |
Το Φωτιστικό Εργασίας LED F9X για Μηχανές Εργαλείων είναι μια επαγγελματική βιομηχανική συσκευή φωτισμού ειδικά σχεδιασμένη για λειτουργίες μηχανών εργαλείων, τόρνους CNC, φρέζες και διάφορους βιομηχανικούς σταθμούς εργασίας. Παρέχει σταθερό φωτισμό υψηλής φωτεινότητας για να διασφαλίσει ότι οι χειριστές έχουν καθαρή ορατότητα της περιοχής εργασίας, βελτιώνοντας την ακρίβεια επεξεργασίας και την αποδοτικότητα εργασίας.
Εξοπλισμένο με διπλές μεθόδους εγκατάστασης και αναδιπλούμενο σχεδιασμό, προσφέρει ευέλικτη τοποθέτηση για να προσαρμοστεί σε διαφορετικά μεγέθη μηχανών εργαλείων και γωνίες εργασίας. Με προστασία IP68 αδιάβροχη και ανθεκτική στη σκόνη, εξαιρετική ποιότητα φωτός (CRI >80) και μεγάλη διάρκεια ζωής 70000 ωρών, αυτό το φωτιστικό εργασίας είναι κατασκευασμένο για να αντέχει σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για βιομηχανικούς προμηθευτές, κατασκευαστές εξοπλισμού και διαχειριστές εργαστηρίων που αναζητούν οικονομικά αποδοτικές και αξιόπιστες λύσεις φωτισμού.
| Αριθμός μοντέλου | F9X |
| Τάση εισόδου | AC/DC 24V |
| Εύρος θερμοκρασίας χρώματος | 6000-6500K |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας | Περίπου 0.55M (τυπικό) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Βραχίονας στερέωσης σε σχήμα L, κινητός βραχίονας σε σχήμα L |
| Μήκος προδιαγραφών | 330mm~870mm |
| Ισχύς | 10W~24W |
| Ρεύμα εισόδου | (24V)335mA~1000mA (220V)36mA~100mA |
| Φωτεινή ροή | 1065~2397Lm |
| Κλάση προστασίας | IP68 |
| Φωτεινή απόδοση | 105Lm |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | >80 |
| Τροφοδοσία οδήγησης | απομόνωση |
| Συντελεστής ισχύος | >0.9 |
| Θερμοκρασία επιφάνειας | <60℃ |
| Γωνία φωτός | 100° |
| Διάρκεια ζωής λαμπτήρων και φωτιστικών | 70000H |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20~45℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40~70℃ |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 10~90% |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10~90% |
| MOQ | 2 Τεμάχια |
| Χρόνος παράδοσης | εντός 1-3 εργάσιμων ημερών |
| Πληρωμή | Paypal/WU/TT/Trade Assurance/Money Gram/Μετρητά |
| Αποστολή | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |