| Merknaam: | OUJVAN |
| Modelnummer: | F9X |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $10/pieces -$26/ pieces |
Het F9X LED-machinewerktuigwerklicht is een professioneel industrieel verlichtingsapparaat dat speciaal is ontworpen voor machinewerktuigoperaties, CNC-draaiburken, freesmachines en verschillende industriële werkplekken.Het biedt een stabiele, met een hoge helderheid om ervoor te zorgen dat de werknemer een duidelijk zicht op het werkgebied heeft, waardoor de precisie van de verwerking en de werkdoeltreffendheid worden verbeterd.
Het is uitgerust met dubbele installatiemethoden en een opvouwbaar ontwerp en biedt een flexibele plaatsing om zich aan te passen aan verschillende machine-gereedschapsgroottes en werkhoeken.,uitstekende lichtkwaliteit (CRI > 80), en een lange levensduur van 70000 uur, is dit werklampje ontworpen om te kunnen weerstaan in harde industriële omgevingen, waardoor het een ideale keuze is voor industriële leveranciers,fabrikanten van apparatuur, en werkplaatsmanagers die op zoek zijn naar kosteneffectieve en betrouwbare verlichtingsoplossingen.
| Modelnummer | F9X |
| Inlaatspanning | AC/DC 24V |
| Kleurtemperatuurbereik | 6000-6500K |
| Lange stroomleiding | Ongeveer 0,55M (standaard) |
| Installatiemethode | L-vormige bevestigingsbeugel, L-vormige beweegbare beugel |
| Specificatielengte | 330 mm tot 870 mm |
| Kracht | 10W~24W |
| Invoerstroom | (24V) 335mA tot 1000mA (220V) 36mA~100mA |
| Lichtstroom | 1065~2397 Lm |
| Beschermingsklasse | IP68 |
| Lichtefficiëntie | 105 Lm |
| Kleurweergave-index (CRI) | > 80 |
| Vervoer van aandrijving | isolatie |
| Vermogensfactor | > 0.9 |
| Oppervlaktemperatuur | < 60°C |
| Lichthoek | 100° |
| Levensduur van lampen en lantaarns | 70000H |
| Certificering | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20 tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -40 tot 70°C |
| Omgevingsvochtigheid | 10 tot 90% |
| Bewaar vochtigheid | 10 tot 90% |
| MOQ | 2 stuks |
| Levertyd | binnen 1-3 werkdagen |
| Betaling | Paypal/WU/TT/Trade Assurance/Money Gram/Cash |
| Vervoer | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |