| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| Αριθμός μοντέλου: | F9Q |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $13/pieces 2-23 pieces |
| Ονομασία του προϊόντος | Χονδρικό 280mm 360mm 430mm LED IP68 Αδιάβροχο Μηχανικό Εργαλεία Εκρηκτικό Δοκίμιο Εργασιακό Φως |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | F9Q |
| Τεχνολογία | 24V AC/DC |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000-6500K |
| Διάστημα καλωδίου ρεύματος | Περίπου 0,55M (πρότυπο) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση βίδες |
| Διάρκεια προδιαγραφής | 280 mm - 430 mm |
| Δύναμη | 14W - 24W |
| ρεύμα εισόδου | (24V) 580mA - 1000mA (220V) 65mA - 100mA |
| Φωτεινή ροή | 1418 - 2397 Lm |
| Κλάση προστασίας. | Διάκριση IP68 |
| Λευκή Απόδοση | 95-105Lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (CRI) | > 80 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Απομόνωση |
| Παράγοντας ισχύος | > 0.9 |
| Θέρμανση επιφάνειας | < 60°C |
| Γωνία φωτός | 120° |
| Εποχή ζωής | 70,000 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -20°C έως 45°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως 70°C |
| Η υγρασία του περιβάλλοντος | 10% έως 90% |
| Η υγρασία αποθήκευσης | 10% έως 90% |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 κομμάτια |
| Χρονοδιάγραμμα | Εντός 1-3 εργάσιμων ημερών |
| Μέθοδοι πληρωμής | PayPal, Western Union, TT, Εμπορική Διασφάλιση, Χρήματα Gram, μετρητά |
| Μέθοδοι αποστολής | DHL, UPS, FedEx, Aramex, EMS, HK Post |