| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $6/pieces 2-99 pieces |
| Αριθμός μοντέλου | Τρίτο τρίμηνο |
| Τεχνολογία | Δύναμη εκτέλεσης |
| ρεύμα εισόδου | Μονοχρωματικό: 50mA, Buzzer: 15mA |
| Δύναμη | 1.2W-2W |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Μέγεθος καλωδίου | 0.5m |
| Ελαφρύ χρώμα σώματος | Μαύρο / Λευκό |
| Πηγή φωτός | Εναλλακτικό |
| Φωτεινή ζωή | 70,000 ώρες |
| Θέρμανση επιφάνειας | < 50°C |
| Ο Μπάζερ. | > 90 dB |
| Ποσοστό αναμνηστικής ενέργειας | 60-70/min |
| Υλικό | Φωτοστάτη: PC, Φωτοστάτη: ABS |
| Γωνία φωτός | 360° |
| Φωτεινά χρώματα | Κόκκινο, Κίτρινο, Πράσινο |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20~45°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40~70°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10~90% |
| Η υγρασία αποθήκευσης | 10~90% |