| Nazwa Marki: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 sztuki |
| Cena: | $6/pieces 2-99 pieces |
| Numer modelu | Q3 |
| Napięcie wejściowe | DC12V, DC24V, AC110-AC220V (opcjonalnie) |
| Prąd wejściowy | Monochromatyczny: 50mA, Brzęczyk: 15mA |
| Moc | 1.2W-2W |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Długość przewodu | 0.5m |
| Kolor obudowy lampy | Czarny / Biały |
| Źródło światła | Dioda LED Patch 2835 |
| Żywotność lampy | 70 000 godzin |
| Temperatura powierzchni | <50℃ |
| Brzęczyk | >90dB |
| Częstotliwość błysków | 60-70/min |
| Materiał | Klosz: PC, Obudowa lampy: ABS |
| Kąt świecenia | 360° |
| Kolory świecenia | Czerwony, Żółty, Zielony |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| Temperatura pracy | -20~45℃ |
| Temperatura przechowywania | -40~70℃ |
| Wilgotność pracy | 10~90% |
| Wilgotność przechowywania | 10~90% |