| Merknaam: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $6/pieces 2-99 pieces |
| Modelnummer | Q3 |
| Ingangsspanning | DC12V, DC24V, AC110-AC220V (optioneel) |
| Ingangsstroom | Monochromatisch: 50mA, Zoemer: 15mA |
| Vermogen | 1.2W-2W |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Draadlengte | 0.5m |
| Kleur Lampbehuizing | Zwart / Wit |
| Lichtbron | Patch 2835 LED |
| Levensduur Lamp | 70.000 uur |
| Oppervlaktetemperatuur | <50℃ |
| Zoemer | >90dB |
| Knipperfrequentie | 60-70/min |
| Materiaal | Lampenkap: PC, Lampbehuizing: ABS |
| Licht Hoek | 360° |
| Lichtkleuren | Rood, Geel, Groen |
| Certificering | CE, RoHS |
| Bedrijfstemperatuur | -20~45℃ |
| Opslagtemperatuur | -40~70℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 10~90% |
| Opslagvochtigheid | 10~90% |