| Merknaam: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $6/pieces 2-99 pieces |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Modelnummer | Q1 |
| Inlaatspanning | DC24V, DC12V, AC110V-AC220V (facultatief) |
| Invoerstroom | Monochrome: 30-70mA, Buzzer: 15mA |
| Kracht | 1.2W-2W |
| Beschermingsgraad | IP53/IP65 |
| Draadlengte | 0.5m |
| Lichte lichaamskleur | Zwart / Wit |
| Lichtbron | Patch 2835 LED |
| Licht leven | 50,000 uur |
| Oppervlaktetemperatuur | < 50°C |
| Buzzervolume | > 95 dB |
| Flitsfrequentie | 60-70/min |
| Materiaal | Verlichting van de verlichting van de verlichtingsinstallatie |
| Lichthoek | 360° |
| Gloeiende kleuren | Rood, Geel, Groen |
| Certificering | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20 tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -40 tot 70°C |
| Milieumucht | 10 tot 90% |
| Bewaar vochtigheid | 10 tot 90% |