| Nazwa Marki: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 sztuki |
| Cena: | $6/pieces 2-99 pieces |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Numer modelu | Q1 |
| Napięcie wejściowe | Poziom prądu: |
| Prąd wejściowy | Monochromatyczny: 30-70mA, Buzzer: 15mA |
| Władza | 1.2W-2W |
| Stopień ochrony | IP53/IP65 |
| Długość drutu | 00,5 m |
| Jasny kolor ciała | Czarny / Biały |
| Źródło światła | Plamka 2835 LED |
| Światło życia | 50,000 godzin |
| Temperatura powierzchni | < 50°C |
| Wielkość hałasu | > 95 dB |
| Częstotliwość błysku | 60-70/min |
| Materiał | Światło zasłona: PC, obudowa światła: ABS |
| Kąt światła | 360° |
| Jasne kolory | Czerwony, Żółty, Zielony |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| Temperatura środowiska | -20~45°C |
| Temperatura przechowywania | -40~70°C |
| Wilgotność środowiska | 10~90% |
| Utrzymanie wilgotności | 10~90% |