| نام تجاری: | OUJVAN |
| شماره مدل: | f5 |
| MOQ: | 2 عدد |
| قیمت: | $15-32/pieces |
| شماره مدل | F6 |
| ولتاژ ورودی | AC/DC 24V |
| دمای رنگ | 6000-6500K |
| طول کابل برق | حدود 0.3M (استانداردی) |
| روش نصب | پایه ثابت |
| کارایی نور | 75Lm/W |
| قدرت | 9W |
| جریان ورودی | (24V) 400mA (220V) 56mA |
| جریان نور | 710Lm |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| شاخص رندر رنگ (CRI) | 70 |
| منبع برق راننده | انزوا |
| فاکتور قدرت | >0.8 |
| دمای سطح | <60°C |
| زاویه نور | 30° |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| دمای محیط | -20 تا 45 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیط زیست | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
| رطوبت ذخیره | ۱۰ تا ۹۰ درصد |