| Nazwa Marki: | OUJVAN |
| Numer modelu: | f5 |
| MOQ: | 2 sztuki |
| Cena: | $15-32/pieces |
| Numer modelu | F6 |
| Napięcie wejściowe | AC/DC 24V |
| Temperatura koloru | 6000-6500K |
| Długość przewodu zasilania | Około 0,3M (standardowe) |
| Sposób instalacji | Baza stała |
| Wydajność światła | 75 Lm/W |
| Władza | 9W |
| Prąd wejściowy | (24V) 400mA (220V) 56mA |
| Przepływ światła | 710Lm |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (CRI) | 70 |
| Zapewnienie zasilania | Izolacja |
| Wskaźnik mocy | > 0.8 |
| Temperatura powierzchni | < 60°C |
| Kąt światła | 30° |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| Temperatura środowiska | -20~45°C |
| Temperatura przechowywania | -40~70°C |
| Wilgotność środowiska | 10~90% |
| Utrzymanie wilgotności | 10~90% |