| Merknaam: | OUJVAN |
| Modelnummer: | f5 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $15-32/pieces |
| Modelnummer | F6 |
| Inlaatspanning | AC/DC 24V |
| Kleurtemperatuur | 6000-6500K |
| Stromkabellengte | Ongeveer 0,3 M (standaard) |
| Installatiemethode | Vaste basis |
| Lichtefficiëntie | 75 Lm/W |
| Kracht | 9W |
| Invoerstroom | (24V) 400mA (220V) 56mA |
| Lichtstroom | 710 Lm |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Kleurweergave-index (CRI) | 70 |
| Stroomvoorziening | Isolatie |
| Power Factor. | > 0.8 |
| Oppervlaktetemperatuur | < 60°C |
| Lichthoek | 30° |
| Levensduur | 50000 uur |
| Certificering | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20 tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -40 tot 70°C |
| Milieumucht | 10 tot 90% |
| Bewaar vochtigheid | 10 tot 90% |