| نام تجاری: | OUJVAN |
| شماره مدل: | F9S |
| MOQ: | 2 عدد |
| نام محصول | OUJVAN-F9S ماشین LED لوله ضد آب چراغ لوله LED بار کار نور برای روشنایی صنعتی |
|---|---|
| شماره مدل | F9S |
| ولتاژ ورودی | AC/DC 24V |
| محدوده دمای رنگ | 4000-6000K |
| طول کابل برق | حدود 0.55M (استاندارد) |
| روش نصب | براکت ثابت شکل L، براکت متحرک H |
| طول مشخصات | 282mm ~ 1200mm |
| قدرت | 10W ~ 40W |
| جریان ورودی | (24V) 335mA ~ 1670mA (220V) 36mA ~ 200mA |
| جریان نور | ۹۶۵ تا ۳۹۵۰Lm |
| کلاس حفاظت | IP68 |
| بهره وری نور | 95-105Lm |
| شاخص رندر رنگ (CRI) | >80 |
| منبع برق درایو | انزوا |
| فاکتور قدرت | >0.9 |
| دمای سطح | <60°C |
| زاویه نور | 120 درجه |
| عمر لامپ ها و فانوس ها | 70000H |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| دمای محیط | -20 تا 45 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیط زیست | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
| رطوبت ذخیره | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
برایماشین های حکاکی، EDM، مراکز ماشینکاری، ماشین های CNC، ماشین های آسیاب و تجهیزات صنعتی مختلفبه ویژه طراحی شده برای ارائه نوردهی قابل اعتماد در مناطق سخت دسترسی با الزامات دقت بالا.
با طراحی ثبت شده، دوام صنعتی و گزینه های سفارشی، LED F9S راه حل مورد نیاز برای روشنایی ابزار ماشین استو قابلیت اطمینان در هر ساز و ساز تولید.