| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| Αριθμός μοντέλου: | F9S |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Όνομα προϊόντος | OUJVAN-F9S Φωτιστικό Σωλήνα LED Μηχανής Αδιάβροχο Φωτιστικό Μπάρα LED Εργασίας για Βιομηχανικό Φωτισμό |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | F9S |
| Τάση εισόδου | AC/DC 24V |
| Εύρος θερμοκρασίας χρώματος | 4000-6000K |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας | Περίπου 0,55M (στάνταρ) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Στηριγμένο στήριγμα σχήματος L, Κινητό στήριγμα σχήματος Η |
| Μήκος προδιαγραφών | 282mm~1200mm |
| Ισχύς | 10W~40W |
| Ρεύμα εισόδου | (24V)335mA~1670mA (220V)36mA~200mA |
| Φωτεινή ροή | 965~3950Lm |
| Κλάση προστασίας | IP68 |
| Φωτεινή απόδοση | 95-105Lm |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | >80 |
| Τροφοδοτικό οδήγησης | απομόνωση |
| Συντελεστής ισχύος | >0.9 |
| Θερμοκρασία επιφάνειας | <60℃ |
| Γωνία φωτός | 120° |
| Διάρκεια ζωής λαμπτήρων και φωτιστικών | 70000H |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20~45℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40~70℃ |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 10~90% |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10~90% |
Ιδανικό για μηχανές χάραξης, EDM, κέντρα κατεργασίας, μηχανές CNC, μηχανές λείανσης και διάφορο βιομηχανικό εξοπλισμό — ειδικά σχεδιασμένο για να παρέχει αξιόπιστο φωτισμό σε δυσπρόσιτες περιοχές με απαιτήσεις υψηλής ακρίβειας.
Με τον κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σχεδιασμό του, τη βιομηχανική ανθεκτικότητα και τις προσαρμόσιμες επιλογές, το LED F9S είναι η ιδανική λύση για φωτισμό εργαλειομηχανών — ενισχύοντας την ορατότητα λειτουργίας, την αποδοτικότητα και την αξιοπιστία σε οποιαδήποτε παραγωγική εγκατάσταση.