| Merknaam: | OUJVAN |
| Modelnummer: | F9S |
| MOQ: | 2 stuks |
| Productnaam | OUJVAN-F9S Led Machine Waterdichte Buisverlichting Led Werkbalkverlichting Voor Industriële Armatuur |
|---|---|
| Modelnummer | F9S |
| Ingangsspanning | AC/DC 24V |
| Kleurtemperatuurbereik | 4000-6000K |
| Lengte netsnoer | Ongeveer 0,55M (standaard) |
| Installatiemethode | L-vormige vaste beugel, H Verplaatsbare beugel |
| Specificatielengte | 282 mm ~ 1200 mm |
| Vermogen | 10W ~ 40W |
| Ingangsstroom | (24V) 335mA ~ 1670mA (220V) 36mA ~ 200mA |
| Lichtstroom | 965 ~ 3950Lm |
| Beschermingsklasse | IP68 |
| Lichtrendement | 95-105Lm |
| Kleurweergave-index (CRI) | >80 |
| Aansturing voeding | isolatie |
| Vermogensfactor | >0,9 |
| Oppervlaktetemperatuur | <60℃ |
| Lichthoek | 120° |
| Levensduur lampen en armaturen | 70000H |
| Certificering | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20~45℃ |
| Opslagtemperatuur | -40~70℃ |
| Omgevingsvochtigheid | 10~90% |
| Opslagvochtigheid | 10~90% |
Ideaal voor graveermachines, EDM, bewerkingscentra, CNC-machines, slijpmachines en diverse industriële apparatuur — speciaal ontworpen om betrouwbare verlichting te leveren in moeilijk bereikbare gebieden met hoge precisie-eisen.
Met zijn patent-ondersteunde ontwerp, industriële duurzaamheid en aanpasbare opties is de LED F9S de ideale oplossing voor machinegereedschapverlichting — het verbetert de operationele zichtbaarheid, efficiëntie en betrouwbaarheid in elke productiefaciliteit.