| Merknaam: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $8/pieces 2-99 pieces |
Basisbevestiging Vliegtuigwaarschuwingslichten Led Luchtvaart Obstructielichten Knipperend Toren Obstructie LED Torens. De OUJVAN QV is een compact waarschuwingslicht ontworpen voor kleinschalige apparatuur, met een halfrond ontwerp. Het is verkrijgbaar in twee diameteropties: 50 mm (met zoemer, RYG-kleuren) en 35 mm (zonder zoemer, RYG-kleuren), voor diverse industriële behoeften.
| Productnaam | Basisbevestiging Vliegtuigwaarschuwingslichten |
|---|---|
| Modelnummer | QV |
| Ingangsspanning | DC24V |
| Ingangsstroom | Monochromatisch: 50mA, Zoemer: 15mA |
| Vermogen | 1.2W-2W |
| Beschermingsgraad | IP54 / IP67 |
| Draadlengte | 0.5m |
| Lichtkleur | Zwart |
| Lichtbron | Patch 2835 LED |
| Levensduur licht | 70.000 uur |
| Oppervlaktetemperatuur | <50℃ |
| Zoemer | >90dB |
| Knipperfrequentie | 60-70/min |
| Materiaal | Lampenkap: PC, Lampbehuizing: Aluminiumlegering |
| Lichthoek | 360° |
| Lichtkleuren | Rood, Geel, Groen |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20~45℃ |
| Opslagtemperatuur | -40~70℃ |
| Omgevingsvochtigheid | 10~90% |
| Opslagvochtigheid | 10~90% |
Het beschikt over IP65-bescherming (zonder zoemer) en een aluminiumoxide lampbehuizing met een vlamvertragende lampenkap. Dit ontwerp stelt het in staat om gemakkelijk om te gaan met zware omstandigheden, wat betrouwbaarheid garandeert in uitdagende situaties.
De OUJVAN QV biedt aanpassing via zijn coderingssysteem:
Geschikt voor automatiseringsapparatuur, beveiligingsinspectieapparatuur, LED-verpakkingsapparatuur, alarmsystemen, SMT-apparatuur, CNC-werktuigmachines, graveermachines, industriële en mijnbouwapparatuur, enz.