| Nazwa Marki: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 sztuki |
| Cena: | $8/pieces 2-99 pieces |
Światła ostrzegawcze oświetlenia oświetlenia oświetlenia oświetlenia oświetleniao konstrukcji półkułowejDostępny jest w dwóch opcjach średnicy: 50 mm (z dzwonkiem, kolory RYG) i 35 mm (bez dzwonka, kolory RYG), spełniając różne potrzeby przemysłowe.
| Nazwa produktu | Światła ostrzegawcze samolotów do montażu w bazie |
|---|---|
| Numer modelu | KV |
| Napięcie wejściowe | DC24V |
| Prąd wejściowy | Monochromatyczny: 50mA, Buzzer: 15mA |
| Władza | 1.2W-2W |
| Stopień ochrony | IP54 / IP67 |
| Długość drutu | 00,5 m |
| Jasny kolor ciała | Czarne |
| Źródło światła | Plamka 2835 LED |
| Światło życia | 70,000 godzin |
| Temperatura powierzchni | < 50°C |
| Zadzwonienie | > 90 dB |
| Częstotliwość błysku | 60-70/min |
| Materiał | Światło zasłona: PC, lusterka lampy: stop aluminium |
| Kąt światła | 360° |
| Jasne kolory | Czerwony, Żółty, Zielony |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Temperatura środowiska | -20~45°C |
| Temperatura przechowywania | -40~70°C |
| Wilgotność środowiska | 10~90% |
| Utrzymanie wilgotności | 10~90% |
/Pokazuje sięOchrona IP65 (bez dzwonka)wraz z nadwoziem lampy z tlenku aluminium z osłoną przeciwzapalną, dzięki której może łatwo radzić sobie z trudnymi warunkami i zapewnia niezawodność w trudnych warunkach.
OUJVAN QV oferuje dostosowanie poprzez system kodowania:
Nadaje się do sprzętu automatycznego, sprzętu kontroli bezpieczeństwa, sprzętu opakowaniowego LED, systemów alarmowych, sprzętu SMT, narzędzi CNC, maszyn grawerowych, sprzętu przemysłowego i górniczego itp.