| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $6/pcs -$10/pcs |
| Αριθμός Μοντέλου | Q1 |
|---|---|
| Τάση Εισόδου | DC24V / DC12V / AC220V (προαιρετικό) |
| Ρεύμα Εισόδου | Μονοχρωματικό: 30-70mA Βομβητής: 15mA |
| Ισχύς | 1.2W-2W |
| Βαθμός Προστασίας | IP53/IP65 |
| Μήκος Καλωδίου | 0.5m |
| Πηγή Φωτός | LED Patch 2835 |
| Διάρκεια Ζωής Φωτός | 50.000 ώρες |
| Επίπεδο Ήχου Βομβητή | >95dB |
| Ρυθμός Αναβοσβήματος | 60-70/min |
| Γωνία Φωτός | 360° |
| Χρώματα Φωτισμού | Κόκκινο, Κίτρινο, Πράσινο |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |