| Merknaam: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $6/pcs -$10/pcs |
| Modelnummer | Q1 |
|---|---|
| Ingangsspanning | DC24V / DC12V / AC220V (optioneel) |
| Ingangsstroom | Monochroom: 30-70mA Zoemer: 15mA |
| Vermogen | 1.2W-2W |
| Beschermingsgraad | IP53/IP65 |
| Draadlengte | 0.5m |
| Lichtbron | Patch 2835 LED |
| Levensduur licht | 50.000 uur |
| Geluidsniveau zoemer | >95dB |
| Knipperfrequentie | 60-70/min |
| Lichthoek | 360° |
| Lichtkleuren | Rood, Geel, Groen |
| Certificeringen | CE, RoHS |