| Nazwa Marki: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 sztuki |
| Cena: | $6/pcs -$10/pcs |
| Numer modelu | Q1 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | DC24V / DC12V / AC220V (opcjonalnie) |
| Prąd wejściowy | Monochromatyczny: 30-70mA Brzęczyk: 15mA |
| Moc | 1.2W-2W |
| Stopień ochrony | IP53/IP65 |
| Długość przewodu | 0.5m |
| Źródło światła | Dioda LED Patch 2835 |
| Żywotność światła | 50 000 godzin |
| Poziom głośności brzęczyka | >95dB |
| Częstotliwość błysków | 60-70/min |
| Kąt świecenia | 360° |
| Kolory świecenia | Czerwony, Żółty, Zielony |
| Certyfikaty | CE, RoHS |