| نام تجاری: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 عدد |
| قیمت: | $6/pcs -$10/pcs |
| شماره مدل | Q1 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | DC24V / DC12V / AC220V (اختیاری) |
| جریان ورودی | تک رنگ: 30-70mA 15 مآ |
| قدرت | 1.2W-2W |
| درجه حفاظت | IP53/IP65 |
| طول سیم | 0.5 متر |
| منبع نور | پیچ ۲۸۳۵ LED |
| زندگی سبک | 50،000 ساعت |
| سطح صدا | >95dB |
| نرخ فلاش | ۶۰-۷۰ دقیقه |
| زاویه نور | ۳۶۰ درجه |
| رنگ های درخشان | قرمز، زرد، سبز |
| گواهینامه | CE، RoHS |