| نام تجاری: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 عدد |
| قیمت: | $5/pieces -$10/pieces |
Q3 فولدبل پایه LED ماشین ابزار سیگنال شاخص هشدار برج چراغ یک دستگاه ایمنی صنعتی حرفه ای طراحی شده برای ارائه هشدار واضح و قابل مشاهده برای وضعیت ماشین است،خرابی تجهیزات، و یادآوری ایمنی کارگاه. با طراحی پایه تاشو، نصب و ذخیره سازی انعطاف پذیر را ارائه می دهد، که آن را برای انواع ماشین آلات، خطوط تولید، انبارها،و محل کار صنعتی.
| شماره مدل | Q3 |
| ولتاژ ورودی | DC12V DC24V AC110-AC220V اختیاری |
| جریان ورودی | مونوکروماتیک: 50mA، بازر: 15mA |
| قدرت | 1.2W-2W |
| درجه حفاظت | IP54 |
| طول سیم | 0.5 متر |
| رنگ روشن بدن | سیاه / سفید |
| منبع نور | پیچ ۲۸۳۵ LED |
| زندگی سبک | 70،000 ساعت |
| دمای سطح | <50°C |
| صدا | >90dB |
| شماره درخشان | ۶۰-۷۰ دقیقه |
| مواد | سایه چراغ: PC، پوسته چراغ: ABS |
| زاویه نور | ۳۶۰ درجه |
| رنگ درخشان | قرمز، زرد، سبز |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| دمای محیط | -20 تا 45 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیط زیست | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
| رطوبت ذخیره | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
تجهیزات اتوماسیون، تجهیزات بازرسی امنیتی، تجهیزات بسته بندی LED، سیستم هشدار، تجهیزات SMT، ماشین آلات CNC، ماشین آلات حکاکی، تجهیزات صنعتی و معدن و غیره