| Merknaam: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $5/pieces -$10/pieces |
De Q3 opvouwbare basis LED-machine tool signal indicator warning tower light is een professioneel industrieel veiligheidsapparaat dat is ontworpen om duidelijke, zichtbare waarschuwingen te geven voor de toestand van de machine,storingen van apparatuurMet zijn opvouwbare basis biedt het een flexibele installatie en opslag, waardoor het geschikt is voor verschillende werktuigmachines, productielijnen, magazijnen,en industriële werkplekken.
| Modelnummer | Q3 |
| Inlaatspanning | DC12V DC24V AC110-AC220V optioneel |
| Invoerstroom | Monochrome: 50mA, Buzzer: 15mA. |
| Kracht | 1.2W-2W |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Lange draad | 0.5m |
| Lichte lichaamskleur | Zwart / Wit |
| Lichtbron | Patch 2835 LED |
| Licht leven | 70,000 uur |
| Oppervlaktetemperatuur | < 50°C |
| Gezels | > 90 dB |
| Glinsterend getal | 60-70/min |
| Materiaal | Lampdoek: PC, lampkap: ABS |
| Lichthoek | 360° |
| Gloeiende kleur | Rood, Geel, Groen |
| Certificering | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20 tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -40 tot 70°C |
| Milieumucht | 10 tot 90% |
| Bewaar vochtigheid | 10 tot 90% |
Automatiseringsapparatuur, beveiligingsinspectieapparatuur, LED-verpakkingsapparatuur, alarmsysteem, SMT-apparatuur, CNC-gereedschapsmachines, graveermachines, industriële en mijnbouwapparatuur, enz.