| نام تجاری: | OUJVAN |
| MOQ: | 2 عدد |
| قیمت: | $6/piece-$12/piece |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| نام محصول | چراغ های نشان دهنده تجهیزات |
| شماره مدل | Q1 |
| ولتاژ ورودی | DC24V |
| جریان ورودی | یک رنگ 30-70mA 15 مآ |
| قدرت | 1.2W-2W |
| درجه حفاظت | IP53/IP65 |
| طول سیم | 0.5 متر |
| رنگ روشن بدن | سیاه / سفید |
| منبع نور | پیچ ۲۸۳۵ LED |
| زندگی سبک | 50،000 ساعت |
| دمای سطح | <50°C |
| صدا | >95dB |
| فرکانس فلش | ۶۰-۷۰ دقیقه |
| مواد | سایه چراغ: PC پوسته لامپ: ABS |
| زاویه نور | ۳۶۰ درجه |
| رنگ درخشان | قرمز، زرد، سبز |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| دمای محیط | -20 تا 45 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیط زیست | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
| رطوبت ذخیره | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
| مقدار تولیدی | دو عدد |