| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| Αριθμός μοντέλου: | ΕΕ-F3 |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $15/pieces 2-47 pieces |
| Ονομασία του προϊόντος | OUJVAN 24v Ευέλικτος μηχανικός φωτισμός εργασίας & LED εργαλείο μηχανής Φως IP65 Αδιάβροχο CE FCC |
| Αριθμός μοντέλου | F3 |
| Τεχνολογία | 24V AC/DC |
| ρεύμα εισόδου | (24V) 220mA, (220V) 25mA |
| Δύναμη | 5W |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Διάστημα του καλωδίου | 0.7m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Σταθερή βάση |
| Καταναλωθείσα ενέργεια | 5W |
| Φωτεινή ροή | 500Lm |
| Πεδίο θερμοκρασίας χρώματος | 6000-6500K / 4000-4500K |
| Λευκή Απόδοση | 75Lm/W |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 |
| Παράγοντας ισχύος | > 0.8 |
| Θέρμανση επιφάνειας | < 60°C |
| Γωνία φωτός | 45° |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20~45°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40~70°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10~90% |
| Η υγρασία αποθήκευσης | 10~90% |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Τροποποιημένο | 2 τεμάχια |
| Χρονοδιάγραμμα | εντός 1-3 εργάσιμων ημερών |
| Πληρωμή | Πληροφορίες σχετικά με τα στοιχεία που αναφέρονται στην παράγραφο 1 στοιχείο β) |
| Ναυτιλία | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |