| Nazwa Marki: | OUJVAN |
| Numer modelu: | Dz.U.-F3 |
| MOQ: | 2 sztuki |
| Cena: | $15/pieces 2-47 pieces |
| Nazwa produktu | OUJVAN 24v elastyczna lampa robocza mechanika & LED światło maszyny narzędzia IP65 wodoodporny CE FCC |
| Numer modelu | F3 |
| Napięcie wejściowe | AC/DC 24V |
| Prąd wejściowy | (24V) 220mA, (220V) 25mA |
| Władza | 5W |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Długość drutu | 00,7 m |
| Kolor | Czarne |
| Sposób instalacji | Baza stała |
| Wykorzystana energia | 5W |
| Przepływ światła | 500Lm |
| Zakres temperatury koloru | 6000-6500K / 4000-4500K |
| Wydajność światła | 75 Lm/W |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 |
| Wskaźnik mocy | > 0.8 |
| Temperatura powierzchni | < 60°C |
| Kąt światła | 45° |
| Długość życia | 50000h |
| Temperatura pracy | -20~45°C |
| Temperatura przechowywania | -40~70°C |
| Wilgotność operacyjna | 10~90% |
| Wilgotność w magazynie | 10~90% |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| MOQ | 2 sztuk |
| Czas realizacji | w ciągu 1-3 dni roboczych |
| Wypłata | Paypal/WU/TT/Trade Assurance/Money Gram/Cash |
| Transport morski | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |