| نام تجاری: | OUJVAN |
| شماره مدل: | OJ-F3 |
| MOQ: | 2 عدد |
| قیمت: | $15/pieces 2-47 pieces |
| نام محصول | OUJVAN 24v لامپ کار مکانیک انعطاف پذیر و چراغ ابزار ماشین LED IP65 ضد آب CE FCC |
| شماره مدل | F3 |
| ولتاژ ورودی | AC/DC 24V |
| جریان ورودی | (24V) 220mA ، (220V) 25mA |
| قدرت | 5W |
| درجه حفاظت | IP67 |
| طول سیم | 0.7 متر |
| رنگ | سیاه |
| روش نصب | پایه ثابت |
| مصرف برق | 5W |
| جریان نور | 500 لیتری |
| محدوده دمای رنگ | 6000-6500K / 4000-4500K |
| کارایی نور | 75Lm/W |
| شاخص رنگی | 80 |
| فاکتور قدرت | >0.8 |
| دمای سطح | <60°C |
| زاویه نور | 45° |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| دمای کار | -20 تا 45 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
| رطوبت عملیاتی | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
| رطوبت ذخیره سازی | ۱۰ تا ۹۰ درصد |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| مقدار تولیدی | دو عدد |
| زمان پیشرو | در عرض 1-3 روز کاری |
| پرداخت | پی پال/WU/TT/تضمین تجارت/گرام پول/قیمت |
| حمل و نقل دریایی | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |