| Merknaam: | OUJVAN |
| Modelnummer: | OJ-F3 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $15/pieces 2-47 pieces |
| Productnaam | OUJVAN 24v Flexible Mechanics werklamp & LED Machine Tool Light IP65 Waterdicht CE FCC |
| Modelnummer | F3 |
| Inlaatspanning | AC/DC 24V |
| Invoerstroom | (24V) 220mA, (220V) 25mA |
| Kracht | 5W |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Lange draad | 0.7m |
| Kleur | Zwart |
| Installatiemethode | Vaste basis |
| Verbruikte energie | 5W |
| Lichtstroom | 500 Lm |
| Kleurtemperatuur bereik | 6000-6500K / 4000-4500K |
| Lichtefficiëntie | 75 Lm/W |
| Kleurweergave-index | 80 |
| Power Factor. | > 0.8 |
| Oppervlaktetemperatuur | < 60°C |
| Lichthoek | 45° |
| Levensduur | 50000 uur |
| Werktemperatuur | -20 tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -40 tot 70°C |
| Werkvochtigheid | 10 tot 90% |
| Bewaarvochtigheid | 10 tot 90% |
| Certificering | CE, RoHS |
| MOQ | 2 stuks |
| Levertyd | binnen 1-3 werkdagen |
| Betaling | Paypal/WU/TT/Trade Assurance/Money Gram/Cash |
| Vervoer | DHL/UPS/FedEx/Aramex/EMS/HK Post |