| Ονομασία μάρκας: | VF |
| Αριθμός μοντέλου: | VF-B |
| Τιμή: | $24-138/pieces |
| Ονομασία του προϊόντος | VIFAR Φωτεινή κουρτίνα Ασφάλειας Διάθρακας δέσμης 10mm Safety Light Safety Sensor |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | Οικουμενικός τύπος VF-B |
| Προστατευτικό ύψος | 60-1150 mm (Παγκόσμιο) |
| Διαχωρισμός δέσμης | 10/20/30/40mm |
| Απόφαση | 15/25/35/45 χιλιοστά |
| Δείκτες | 4,6,8,10,12 |
| Προστατευτική απόσταση | 5 μέτρα, 10 μέτρα, 15 μέτρα, 25 μέτρα, 30 μέτρα |
| ρεύμα εξόδου | ≤ 200mA |
| Δύναμη | < 5W |
| Σήμα εξόδου | Εθνική Εθνική Πληροφορική |
| Χρόνος απόκρισης | < 5 ms |
| Διατομή | 30 × 30 χιλιοστά |
| Δραστηριακή τάση | DC10-DC32V |
| Φόρμα ελαφρύς κουρτίνας | Διαμέσου δέσμης |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | AC1500V, 60S (χωρίς βλάβη ή αναβοσβήνωση) |
| Εργασιακή υγρασία περιβάλλοντος | Σχετική υγρασία σε θερμοκρασία 20°C < 85% |
| Αντιφωτεινές παρεμβολές | Γωνία πρόσκρουσης > 5° |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Τάξη Προστασίας Σκωλιών | Διάκριση IP54 |
| Διαθέσιμα μεγέθη | 30×35mm / 35×50mm / 32×25mm / 32×20mm / 25×12mm / 10×22mm (προαιρετικό) |