| Nazwa Marki: | VF |
| Numer modelu: | VF-B |
| Cena: | $24-138/pieces |
| Nazwa produktu | WIFAR Światło zasłony bezpieczeństwa kratki wiązki pasma 10 mm światło bezpieczeństwa zasłony czujnik bezpieczeństwa |
|---|---|
| Numer modelu | Typ uniwersalny VF-B |
| Wysokość ochronna | 60-1150 mm (uniwersalne) |
| Przepaść wiązki | 10/20/30/40 mm |
| Rozstrzygnięcie | 15/25/35/45 mm |
| Wiązki | 4,6,8,10,12 |
| Odległość ochronna | 5m, 10m, 15m, 25m, 30m |
| Prąd wyjściowy | ≤ 200 mA |
| Władza | < 5W |
| Sygnał wyjściowy | NPN/PNP |
| Czas reakcji | < 5 ms |
| Sekcja poprzeczna | 30 × 30 mm |
| Napięcie robocze | DC10-DC32V |
| Kształt zasłony światła | Prześwietlenie poprzeczne |
| Siła dielektryczna | AC1500V, 60S (bez awarii lub migotania) |
| Wilgotność otoczenia pracy | wilgotność względna w temperaturze 20°C < 85% |
| Interferencje przeciwświatłości | kąt incidencji > 5° |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| Klasa ochrony powłok | IP54 |
| Dostępne rozmiary | 30×35mm / 35×50mm / 32×25mm / 32×20mm / 25×12mm / 10×22mm (nieobowiązkowe) |