| Merknaam: | VF |
| Modelnummer: | VF-B |
| Prijs: | $24-138/pieces |
| Productnaam | VIFAR Lichtscherm Veiligheidshek Straalafstand 10 mm Veiligheidslichtscherm Veiligheidssensor |
|---|---|
| Modelnummer | VF-B Universeel Type |
| Beschermende Hoogte | 60-1150 mm (Universeel) |
| Straalafstand | 10/20/30/40 mm |
| Resolutie | 15/25/35/45 mm |
| Stralen | 4,6,8,10,12 |
| Beschermende Afstand | 5m, 10m, 15m, 25m, 30m |
| Uitgangsstroom | ≤200mA |
| Vermogen | <5W |
| Uitgangssignaal | NPN/PNP |
| Responstijd | <5ms |
| Dwarsdoorsnede | 30×30 mm |
| Bedrijfsspanning | DC10-DC32V |
| Lichtscherm Vorm | Doorstraal |
| Diëlektrische Sterkte | AC1500V, 60S (Geen doorslag of flikkering) |
| Werkende Omgevingsvochtigheid | Relatieve vochtigheid bij 20℃<85% |
| Anti-licht Interferentie | Invalshoek >5° |
| Certificering | CE, RoHS |
| Behuizingsbeschermingsklasse | IP54 |
| Beschikbare Maten | 30×35 mm / 35×50 mm / 32×25 mm / 32×20 mm / 25×12 mm / 10×22 mm (optioneel) |