| نام تجاری: | OUJVAN |
| شماره مدل: | F9Q |
| MOQ: | 2 عدد |
| قیمت: | $15/pieces 2-23 pieces |
| نام محصول | عمده فروشی 280mm 360mm 430mm LED IP68 ضد آب ماشین ابزار نور کار ضد انفجار |
|---|---|
| شماره مدل | F9Q |
| ولتاژ ورودی | AC/DC 24V |
| دمای رنگ | 6000-6500K |
| طول کابل برق | حدود 0.55M (استانداردی) |
| روش نصب | تثبیت پیچ |
| طول مشخصات | ۲۸۰ میلی متر - ۴۳۰ میلی متر |
| قدرت | 14W - 24W |
| جریان ورودی | (24V) 580mA - 1000mA (220 ولت) 65mA - 100mA |
| جریان نور | 1418 - 2397Lm |
| کلاس حفاظت | IP68 |
| کارایی نور | 95-105Lm |
| شاخص رندر رنگ (CRI) | >80 |
| منبع برق راننده | انزوا |
| فاکتور قدرت | >0.9 |
| دمای سطح | <60°C |
| زاویه نور | 120 درجه |
| طول عمر | 70،000 ساعت |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| دمای محیط | -20 تا 45 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا 70°C |
| رطوبت محیط زیست | 10 تا 90 درصد |
| رطوبت ذخیره سازی | 10 تا 90 درصد |
| حداقل مقدار سفارش | دو تا |
| زمان پیشرو | در عرض 1 تا 3 روز کاری |
| روش های پرداخت | پي پال، وسترن يونين، تي تي، تامين تجارت، گرام پول، نقد |
| روش های حمل و نقل | DHL، UPS، FedEx، Aramex، EMS، HK Post |