| Merknaam: | OUJVAN |
| Modelnummer: | F9Q |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $15/pieces 2-23 pieces |
| Productnaam | Groothandel 280mm 360mm 430mm LED IP68 Waterdicht Machinegereedschap Explosieveilig Werklicht |
|---|---|
| Modelnummer | F9Q |
| Ingangsspanning | AC/DC 24V |
| Kleurtemperatuur | 6000-6500K |
| Lengte netsnoer | Ongeveer 0,55M (standaard) |
| Installatiemethode | Schroefbevestiging |
| Specificatielengte | 280mm - 430mm |
| Vermogen | 14W - 24W |
| Ingangsstroom | (24V) 580mA - 1000mA (220V) 65mA - 100mA |
| Lichtstroom | 1418 - 2397Lm |
| Beschermingsklasse | IP68 |
| Lichtrendement | 95-105Lm |
| Kleurweergave-index (CRI) | >80 |
| Aansturingsvoeding | Isolatie |
| Vermogensfactor | >0,9 |
| Oppervlaktetemperatuur | <60℃ |
| Lichtbundelhoek | 120° |
| Levensduur | 70.000 uur |
| Certificering | CE, RoHS |
| Omgevingstemperatuur | -20℃ tot 45℃ |
| Opslagtemperatuur | -40℃ tot 70℃ |
| Omgevingsvochtigheid | 10% tot 90% |
| Opslagvochtigheid | 10% tot 90% |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 Stuks |
| Levertijd | Binnen 1-3 werkdagen |
| Betaalmethoden | PayPal, Western Union, TT, Trade Assurance, Money Gram, Contant |
| Verzendmethoden | DHL, UPS, FedEx, Aramex, EMS, HK Post |