| Nazwa Marki: | OUJVAN |
| Numer modelu: | F9Q |
| MOQ: | 2 sztuki |
| Cena: | $15/pieces 2-23 pieces |
| Nazwa produktu | Hurtowa lampa robocza LED IP68 280mm 360mm 430mm wodoodporna przeciwwybuchowa do obrabiarek |
|---|---|
| Numer modelu | F9Q |
| Napięcie wejściowe | AC/DC 24V |
| Temperatura barwowa | 6000-6500K |
| Długość przewodu zasilającego | Około 0,55M (standard) |
| Metoda instalacji | Mocowanie na śruby |
| Długość specyfikacji | 280mm - 430mm |
| Moc | 14W - 24W |
| Prąd wejściowy | (24V) 580mA - 1000mA (220V) 65mA - 100mA |
| Strumień świetlny | 1418 - 2397Lm |
| Klasa ochrony | IP68 |
| Efektywność świetlna | 95-105Lm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | >80 |
| Zasilacz sterownika | Izolowany |
| Współczynnik mocy | >0,9 |
| Temperatura powierzchni | <60°C |
| Kąt świecenia | 120° |
| Żywotność | 70 000 godzin |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| Temperatura otoczenia | -20°C do 45°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 10% do 90% |
| Wilgotność przechowywania | 10% do 90% |
| Minimalna ilość zamówienia | 2 sztuki |
| Czas realizacji | W ciągu 1-3 dni roboczych |
| Metody płatności | PayPal, Western Union, TT, Trade Assurance, Money Gram, gotówka |
| Metody wysyłki | DHL, UPS, FedEx, Aramex, EMS, HK Post |