| Ονομασία μάρκας: | OUJVAN |
| Αριθμός μοντέλου: | F9Q |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $15/pieces 2-23 pieces |
| Όνομα Προϊόντος | Χονδρική Πώληση 280mm 360mm 430mm LED Αδιάβροχο Φωτιστικό Εργασίας Μηχανών Αντιεκρηκτικό IP68 |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | F9Q |
| Τάση Εισόδου | AC/DC 24V |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 6000-6500K |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | Περίπου 0.55M (στάνταρ) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Στερέωση με Βίδα |
| Μήκος Προδιαγραφής | 280mm - 430mm |
| Ισχύς | 14W - 24W |
| Ρεύμα Εισόδου | (24V) 580mA - 1000mA (220V) 65mA - 100mA |
| Φωτεινή Ροή | 1418 - 2397Lm |
| Κλάση Προστασίας | IP68 |
| Φωτεινή Απόδοση | 95-105Lm |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος (CRI) | >80 |
| Τροφοδοτικό Οδήγησης | Απομόνωση |
| Συντελεστής Ισχύος | >0.9 |
| Θερμοκρασία Επιφάνειας | <60℃ |
| Γωνία Φωτισμού | 120° |
| Διάρκεια Ζωής | 70.000 Ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -20℃ έως 45℃ |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40℃ έως 70℃ |
| Υγρασία Περιβάλλοντος | 10% έως 90% |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 10% έως 90% |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 2 Τεμάχια |
| Χρόνος Παράδοσης | Εντός 1-3 Εργάσιμων Ημερών |
| Μέθοδοι Πληρωμής | PayPal, Western Union, TT, Trade Assurance, Money Gram, Μετρητά |
| Μέθοδοι Αποστολής | DHL, UPS, FedEx, Aramex, EMS, HK Post |